در این مقاله هرآنچه‌که در خرید بلیط هواپیما ارزان باید بدانید را با شما در میان می‌گذاریم تا سفر ارزان و مقرون‌به‌صرفه‌ای داشته باشید.

اگر دوست دارید با هواپیما سفر کنید ولی بودجه سفر شما محدود است، حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا با رعایت نکات گفته‌شده در این مقاله با هزینه‌ای اقتصادی بتوانید بلیط سفر هوایی خود را تهیه کنید.

خرید بلیط هواپیما ارزان یکی از راه‌های مدیریت هزینه‌های سفر محسوب می‌شود، اغلب علاقه‌مندان به سفر هوایی از بلیط هواپیما ارزان برای کاهش هزینه‌های سفر خود استفاده می‌کنند. همواره تقاضا برای خرید بلیط هواپیما ارزان وجود دارد و اغلب افراد برای صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر خود در سایت‌های فروش بلیط به‌دنبال خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت هستند. خرید بلیط ارزان راهکارهای خاص خود را دارد که اگر نسبت به آن‌ها از قبل اطلاعات کافی داشته باشید، احتمال اینکه بتوانید سفر هوایی ارزان و در عین حال باکیفیتی را تجربه کنید، بیشتر هم می‌شود. حتما قبل از خرید بلیط هواپیما، قیمت‌های بلیط را در چند سایت مختلف با هم مقایسه کنید. تنوع بلیط هواپیما در سایت‌های معتبر فروش بلیط همچون الی گشت بسیار زیاد است و مسافران با هر بودجه‌ای می‌توانند برای سفر هوایی خود در این سایت معتبر بلیط پیدا کنند.

بلیط پرواز ارزان چیست؟

هر بلیط هواپیمایی که ارزان‌تر از نرخ مصوب آن تهیه کنید، بلیط پرواز ارزان قیمت محسوب می‌شود. به‌طورکلی خرید هر کالا و یا خدماتی با قیمت مناسب، قلق‌های خاص خودش را دارد، این موضوع در مورد خرید بلیط هواپیما هم صدق می‌کند. عوامل مختلفی روی کاهش قیمت بلیط هواپیما تاثیر دارد، مدت زمان باقی مانده تا پرواز که یکی از مهمترین عوامل موثر بر کاهش قیمت بلیط است. اگر شما هم به‌دنبال خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت برای سفر هوایی خود هستید باید همواره گوش‌به‌زنگ باشید، پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما از طریق سایت‌های معتبر فروش بلیط همچون الی گشت بسیار راحت است.

خرید بلیط هواپیما ارزان با کلاس اکونومی

یکی از نکاتی که می‌تواند بر کاهش و یا افزایش قیمت بلیط هواپیما تاثیرگذار باشد، کلاس پروازی بلیط هواپیما است. خرید بلیط هواپیما ارزان با کلاس اکونومی یکی از راهکارهای کاهش هزینه سفر هوایی و خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت است. اگر مدت زمان پرواز شما کمتر از دو ساعت بوده و برای مسیرهای داخلی به‌دنبال بلیط ارزان قیمت هستید، بهترین راهکار انتخاب کلاس اکونومی برای بلیط هواپیما است. تعداد صندلی‌های اکونومی در هر پرواز معمولا بیشتر از صندلی‌های سایر کلاس‌های پروازی است و به‌همین‌دلیل پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان با کلاس اکونومی خیلی هم سخت نیست و با یک جستجو ساده در سایت eligasht.com می‌توانید بلیط اکونومی ارزان قیمت پیدا کنید. الی گشت هم مانند وبسایت‌های بسیار بزرگ expedia.com و booking.com و kayak.com در زمینه گردشگری، هتل و بلیط در ایران توانسته همیشه بهترین قیمت و سرویس را به کاربران، مشتریان و مسافران خود ارائه کند.

دیگر بلیط هواپیما را گران نخرید!

چند ساعت مانده به پرواز بلیط هواپیما بخرید!

اگر محدودیتی در برنامه سفر خود ندارید و همیشه چمدان شما برای سفر آماده است، برای خرید بلیط هواپیما خیلی عجله نکنید! معمولا بلیط هواپیما تا چند روز مانده به تاریخ پرواز قیمت بالایی دارد ولی هرچه به ساعت پرواز نزدیک‌تر شویم قیمت بلیط هم کاهش می‌یابد. افرادی که زمان خرید بلیط هواپیما ارزان را می‌دانند، همواره مشتری سفرهای هوایی هستند و با بودجه محدود و هزینه کم هم می‌توانند با هواپیما سفر کنند. استفاده از تقویم قیمتی یکی از راهکارهای بسیار موثر در خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت است که در زمان ورود به سایت‌های معتبر فروش بلیط هواپیما همچون الی گشت می‌توانید از این تقویم استفاده کنید. با استفاده از این تقویم می‌توانید قیمت بلیط هواپیما را برای چند روز یا هفته قبل و بعد از تاریخ مورد نظر مشاهده کنید و بر اساس قیمت‌ها برای خرید بلیط تصمیم بگیرید.

بلیط هواپیما ارزان چارتری بخرید!

خرید بلیط هواپیما ارزان یکی از دغدغه‌های اصلی مسافرانی است که برای سفر هوایی بودجه محدودی دارند، این افراد همواره به‌دنبال بلیط‌های ارزان قیمت برای سفر هستند. بلیط هواپیما به دو صورت چارتری و سیستمی عرضه می‌شود، قیمت بلیط‌های سیستمی در طول سال برای مسیرهای مشخص ثابت است، اما اگر ظرفیت هواپیما تا چند ساعت مانده به پرواز تکمیل نشود، برای‌اینکه ایرلاین‌ها کمتر متضرر شوند، بلیط هواپیما را با تخفیف‌های ویژه‌ای به‌صورت لحظه آخری به‌فروش می‌رسانند که معمولا این بلیط‌ها در دسته بلیط هواپیما ارزان قیمت قرار می‌گیرد. بلیط‌های چارتری اما در ایام غیر پیک قیمت ارزانی دارد و شرکت‌های چارتر کننده برای تشویق مشتریان به سفر هوایی معمولا بلیط هواپیما را با قیمت ارزان و تخفیف‌های ویژه عرضه می‌کنند.

وسط هفته ها قیمت بلیط هواپیما ارزان‌تر است!

اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت هستید، باید به‌شما بگوییم که پیدا کردن این بلیط‌ها در روزهای پایانی هفته و یا ایام تعطیل تقریبا غیرممکن است و شما برای خرید بلیط ارزان در این روزها باید منتظر بلیط‌های لحظه آخری بمانید. در ایام پیک سفر تقاضا برای خرید بلیط هواپیما بیشتر می‌شود و به‌همین‌دلیل قیمت بلیط هواپیما در این ایام افزایش می‌یابد. برای خرید بلیط پرواز ارزان باید سفر هوایی خود را به اواسط هفته مثلا روزهای دوشنبه یا سه‌شنبه و یا ساعات اولیه یا اواخر روز موکول کنید. خرید بلیط هواپیما ارزان برای ساعت‌های ابتدایی روز این مزیت را دارد که در صورت تاخیر یا کنسل شدن پرواز، استفاده از هواپیما‎های بعدی برای رسیدن به مقصد هم امکان‌پذیر است.

دیگر بلیط هواپیما را گران نخرید!

بلیط پرواز ارزان لحظه آخری

معمولا به‌آن‌دسته از بلیط‌های هواپیما که تا چند ساعت مانده به پرواز فروش نرفته و ایرلاین‌ها برای جلوگیری از ضرر بیشتر، آن‌ها را با تخفیف عرضه می‌کنند، بلیط پرواز ارزان لحظه آخری می‌گویند. این بلیط‌ها معمولا به‌دلیل تکمیل نشدن ظرفیت پرواز به‌صورت لحظه آخری به‌فروش می‌رسند و خدمات آن دقیقا مشابه سایر بلیط‌ها در آن کلاس پروازی است. خرید بلیط لحظه آخری یکی از مشهورترین راهکارهای خرید بلیط ارزان است که اغلب افرادی که به‌صورت لحظه آخری قصد سفر دارند به‌سراغ این بلیط‌ها می‌روند.

جریمه کنسلی بیشتر، قیمت بلیط ارزان‌تر

برخی از ایرلاین‌ها برای کاهش قیمت بلیط هواپیما درصد جریمه استرداد را به‌میزان قابل‌توجهی بالا می‌برند تا به‌این‌شکل بلیط هواپیما با قیمت ارزان به‌دست مسافر برسد. حذف برخی سرویس‌ها و خدمات سفر هم یکی دیگر از راهکارهای ایرلاین‌ها برای عرضه بلیط هواپیما ارزان قیمت است.

بلیط هواپیما ارزان قیمت با چند توقف تهیه کنید!

معمولا در مسیرهای هوایی طولانی، قیمت بلیط هواپیما مستقیم بالاتر از قیمت بلیط هواپیمایی است که در طول مسیر خود یک یا چند توقف دارد. اگر مشکلی با منتظر ماندن در بخش ترانزیت فرودگاه ندارید به‌شما توصیه می‌کنیم برای کاهش هزینه‌های سفر هوایی خود در مسیرهای طولانی به‌سراغ بلیط‌های با یک توقف بروید، معمولا قیمت این‌نوع از بلیط‌ها از پرواز مستقیم ارزان‌تر است.

دیگر بلیط هواپیما را گران نخرید!

خرید آنلاین بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما ارزان شد؛ شعار بسیاری از سایت‌های فروش آنلاین بلیط است. حتما پیش از خرید اینترنتی بلیط هواپیما از اعتبار سایت مطمئن شوید، زیرا برخی افراد سودجو با عناوینی همچون بلیط هواپیما ارزان سعی در سوءاستفاده از اطلاعات افراد دارند. خرید آنلاین بلیط ارزان هواپیما بسیار آسان است و شما فقط باید بلیط برای مسیر و تاریخ مورد نظر را در چند سایت معتبر فروش آنلاین بلیط هواپیما جستجو کنید و پس‌از مقایسه قیمت‌ها بهترین بلیط هواپیما ارزان را برای سفر خود تهیه کنید. همچنین با عضویت در خبرنامه‌های سایت‌های فروش اینترنتی بلیط هواپیما و یا دنبال‌کردن صفحه این سایت‌ها در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید زودتر از دیگران از تخفیف‌های این سایت‌ها با خبر شوید و قبل از تکمیل ظرفیت پروازهای ارزان قیمت، بلیط سفر هوایی خود را تهیه کنید.

باید گفت که خرید آنلاین بلیط ارزان هواپیما از سایت‌ آژانس مسافرتی الی گشت هم امکان پذیر است، در زمان خرید اینترنتی بلیط هواپیما به‌صورت اینترنتی این امکان برای مسافران فراهم شده که قیمت سایت‌های مختلف را با هم مقایسه کنند و سپس بلیط مورد نظر را برای سفر هوایی تهیه کنند.

الی گشت نوشت: تقویم قیمتی بلیط هواپیما یکی از بخش‌های جذاب و کاربردی سایت الی گشت است که مشتریان با استفاده از آن می‌توانند قیمت بلیط هواپیما را در روزهای مختلف با هم مقایسه کرده و سپس برنامه سفر خود را تنظیم کنند. رزرو ارزان و آسان سفر هوایی همواره از دغدغه‌های مسافران بوده و اینکه هنگام جستجوی بلیط هواپیما، تقویم پروازی ایرلاین‌های مختلف را مشاهده کنید و با گزینه‌های مورد نظر فیلتر جست‌وجو داشته باشید، یک مزیت جذاب برای افرادی است که به‌دنبال بلیط هواپیما با قیمت و زمان مناسب هستند. در تقویم قیمتی الی گشت از سه برچسب قیمتی برای بلیط‌های هواپیما اعم‌از ارزان، متوسط و گران مشخص شده که شما مسافران پرواز هوایی می‌توانید کار انتخاب بلیط هواپیما را بنا با سلیقه خود انتخاب کنید. وب سایت‌ رزرو آنلاین بلیط هواپیما الی گشت در روزهای مختلف سال، تخفیف‌های متنوعی را روی بلیط پرواز هواپیما به مشتریان خود ارائه می‌کند. در خرید بلیط هواپیما از الی گشت می‌توانید حتی بلیط هواپیما چارتر و بلیط هواپیما لحظه آخری را با تخفیف‌های بسیار خوبی خریداری کنید.

کد خبر 767073

 • خانومی
 • چگونه ازدواجی موفق داشته باشیم

 • چک لیست تجهیزات آمبولانس (تیپ های مختلف اورژانس)

 • دیگر بلیط هواپیما را گران نخرید!

 • تعطیلی شنبه‌ها برای یهود است | منتظر پیشنهاد حذف تعطیلی جمعه‌ها باشید؛ برای نماز جمعه هم نسخه‌ای می‌پیچند

 • قیمت جدید محصولات ایران خودرو در تیر اعلام شد | جدول قیمت انواع دنا، سورن و ۲۰۷

 • موافقت مجلس با یک فوریت لایحه حجاب | قاسمی‌پور: باحجاب و بی‌حجاب این لایحه را قبول ندارند | رحیمی جهان‌آبادی: این لایحه پوست خربزه‌ای زیر پای مجلس است

 • تصاویر | سفر دیپلمات‌های طالبان به نروژ

 • تصاویر | ‌اگر دلش را ندارید این عکس‌ها را نبینید؛ عبور دادن مار افعی از دهان و دماغ

 • تمجید مادورو از حاج قاسم برای کشف حمله سایبری آمریکا به ونزوئلا | نصب سردیس ژنرال سلیمانی در مقبره سیمون بولیوار

 • این مرد خرم آبادی را برق نمی گیرد

 • تصاویر جدید سیل وحشتناک جاده چالوس | وضعیت خودروها را ببینید

 • تصاویر | سفر دیپلمات‌های طالبان به نروژ

 • ذوق‌زدگی یک باشگاه اروپایی از هت‌تریک طارمی مقابل افغانستان

 • خبر مهم آمریکا درباره ایران | انتقال ۳ میلیارد دلار به ایران را تایید می‌کنیم

 • ببینید | لحظات سخت عملیات رهاسازی سنگ‌های معلق در جاده چالوس

 • این تصاویر واقعی است ؛ آدم‌هایی با چهره شبیه به حیوانات دیگر

 • این گیاه دیابت را بهتر از انسولین درمان می‌کند

 • ببینید | ادعای هولناک صاحب یک رستوران از سیل در جاده چالوس | آنجا رستوران من بود که دیگر نیست …

 • لحظه هیجان‌انگیز بکسل کردن هلیکوپتر در آسمان

 • پرسپولیس دیگر با یحیی تماس نمی گیرد | تصمیم مهم باشگاه بعد از مطرح شدن خواسته های عجیب!

Tags:

No responses yet

دیدگاهتان را بنویسید